O mnieJako Dziewczyna W Trampkach pomagam młodym ludziom walczyć o  własne marzenia, które wbrew pozorom nie są takie trudne do spełnienia. Realizując swój projekt "Rozwiń  w sobie motyla" w placówkach oświatowych , opieram się na własnych doświadczeniach i przeżyciach, które towarzyszyły mi w drodze do sukcesu. W ten sposób udowadniam im, że kiedy mocno w coś wierzysz i ciężko na to pracujesz, to nie ma rzeczy niemożliwych…

A oprócz tego ciągle piszę książki – „Dziewczyna w trampkach” to dopiero pierwszy tom całej serii Butterfly Evolution.

Jako „Dziewczyna w trampkach” w 2018 roku zostałam nagrodzona statuetką IK MAGAZINE AWARDS WOMEN’S PRESTIGE oraz w plebiscycie Bestsellery Roku 2018 w kategorii Innowacyjny projekt dla młodzieży. Prelegentka na licznych spotkaniach Imperium Kobiet oraz Akademii Law Business Quality.

Z wykształcenia jestem absolwentką dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza        
w Poznaniu, a z doświadczenia wieloletnim handlowcem. 

„Małgosia jest niewątpliwie jedną z tych osób, która swoimi dokonaniami, sposobem bycia i lekkością wzbudza mój nieustanny podziw. To absolutna profesjonalistka, zawsze świetnie przygotowana, z pełnym zaangażowaniem i pasją dzieli się swoją wiedzą”- mówi o niej Katarzyna Pasterska, kierownik OHP Barlinek.


Więcej znajdziesz na mojej stronie:


Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz